Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy, wynik imponujący

W sobotnie popołudnie jeden z kierowców zauważył, że poprzedzający go pojazd porusza się slalomem po ulicy. Podejrzewając, że kierowca może być nietrzeźwy, poinformował o tym fakcie policję. Zanim radiowóz dotarł na miejsce, zgłaszający zdołał zatrzymać kierowcę, który jechał slalomem. Już z daleka od kierującego była wyczuwalna silna woń alkoholu. Po przyjeździe patrolu drogówki przeprowadzono test na alkomacie, który wykazał prawie 3 promile. Pięćdziesięcioletni mieszkaniec powiatu goleniowskiego został zatrzymany i przewieziony do kołobrzeskiego aresztu celem wytrzeźwienia. Pomoc drogowa odholowała jego pojazd na policyjny parking. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, zostanie postawiony zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do trzech lat oraz konfiskata pojazdu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama