Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzyosiowy autobus zaklinował się w centrum dzielnicy portowej

Po południu, niemiecki autobus wjechał w dzielnicę portową, choć obowiązuje tam zakaz ruchu tego rodzaju pojazdów. Kierowca choćby chciał wycofać, czy zawrócić, nie miał już jak. Jechał więc według znaków ulicą Towarową i przy skrzyżowaniu z Morską, skręcił w prawo - w ulicę Cichą. Kierowca miał całkiem niezłe umiejętności, bo przecisnął się przez ten przesmyk, ale przy skrzyżowaniu z ulicą Morską tylna część autobusu podczas skrętu uderzyła w mercedesa na niemieckich numerach rejestracyjnych. Ponieważ autobus nie mógł wycofać, a skręcić się nie dało, portowa część miasta została sparaliżowana.

Na miejscu pojawili się strażnicy miejscy, a potem przyjechali policjanci. Udało się usunąć zablokowane pojazdy osobowe, a wjazd do portu został zamknięty. Dlaczego autobus utknął? Poza tym, że nie powinien wjeżdżać do portu, to winny był kierowca mercedesa, który zaparkował nie tylko w miejscu, gdzie jest to zabronione, ale w dodatku w obrębie skrzyżowania, co też jest zabronione. Autobus nie miał szans, aby skręcić. Obydwaj kierowcy zostali ukarani mandatem.

Po udrożnieniu ruchu, na miejsce sprowadzono lawetę, która zaczęła odholowywać nieprawidłowo zaparkowane samochody na polskich i niemieckich numerach rejestracyjnych. Na święta przybyło do Kołobrzegu wielu turystów. Nie brakuje kierowców, którzy tradycyjnie parkują byle jak i byle gdzie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama