Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

47-latek zatrzymany za serię włamań

W listopadzie ubiegłego roku do jednostki Policji w Kołobrzegu wpłynęło pierwsze zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego. Pomimo podejrzeń kryminalnych policjantów, sprawca pozostawał niezidentyfikowany. W kolejnych miesiącach do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu napłynęły kolejne zgłoszenia dotyczące kradzieży portfela wraz z zawartością oraz włamania do szafki pracowniczej. Dzięki starannej pracy i zebranym informacjom, funkcjonariusze z referatu operacyjno-rozpoznawczego zdołali ustalić oraz zatrzymać osobę odpowiedzialną za te przestępstwa.

Zatrzymany okazał się być 47-letnim mieszkańcem Kołobrzegu, który został zaskoczony przez patrol policji na jednej z ulic miasta. Mężczyzna został przewieziony do KPP w Kołobrzegu, gdzie poddany został przesłuchaniu i postawiono mu zarzuty związane z kradzieżami z włamaniem. W trakcie przesłuchania 47-latek przyznał się do popełnionych czynów. Warto zaznaczyć, że mężczyzna był wcześniej skazany za podobne przestępstwa, co może skutkować surowszym wymiarem kary, nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama