Few Clouds

21 maja 2024
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

47-latek zatrzymany za serię włamań

W listopadzie ubiegłego roku do jednostki Policji w Kołobrzegu wpłynęło pierwsze zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego. Pomimo podejrzeń kryminalnych policjantów, sprawca pozostawał niezidentyfikowany. W kolejnych miesiącach do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu napłynęły kolejne zgłoszenia dotyczące kradzieży portfela wraz z zawartością oraz włamania do szafki pracowniczej. Dzięki starannej pracy i zebranym informacjom, funkcjonariusze z referatu operacyjno-rozpoznawczego zdołali ustalić oraz zatrzymać osobę odpowiedzialną za te przestępstwa.

Zatrzymany okazał się być 47-letnim mieszkańcem Kołobrzegu, który został zaskoczony przez patrol policji na jednej z ulic miasta. Mężczyzna został przewieziony do KPP w Kołobrzegu, gdzie poddany został przesłuchaniu i postawiono mu zarzuty związane z kradzieżami z włamaniem. W trakcie przesłuchania 47-latek przyznał się do popełnionych czynów. Warto zaznaczyć, że mężczyzna był wcześniej skazany za podobne przestępstwa, co może skutkować surowszym wymiarem kary, nawet do 15 lat pozbawienia wolności.