Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wypożyczają auta, a poźniej na naszym terenie je rozbierają

W ostatnim czasie doszło do nietypowych akcji z pojazdami z wypożyczalni. Często ich celem padają nowe pojazdy, warte kilkaset tysięcy złotych. Grupa przestępcza operuje według sprawdzonego schematu. Najpierw znajdują tzw. “słupa” – osobę, która wypożycza drogie auto.  W efekcie, luksusowe pojazdy pozostawiane są na betonowych bloczkach, bez swoich kół. Co ciekawe auta i inne części są w zasięgu zainteresowań sprawców.

W Bagiczu odnaleziono pojazd marki BMW X5, który stracił swoje koła. Kolejnym przypadkiem była kradzież kół z samochodu marki Volvo w Gościnie – pojazd ten został znaleziony na otwartej przestrzeni, na betonowych bloczkach. Trzeci incydent miał miejsce w Stanominie, gdzie BMW X3 z 2023 roku również utraciło swoje koła i tablice rejestracyjne.

Sprawą zajmuje się policjanci z Kołobrzegu oraz Białogardu.

Do sprawy powrócimy.

Foto Grzegorz Galant Głos Koszaliński

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama