Light rain

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Uszkodzone auto na poboczu, kierowcy brak...

To kolejne auto bez kierowcy, które jest odnajdywane w ostatnim czasie. Do takiego zdarzenia doszło dziś nad ranem. Po godzinie 3 policjanci zostali poinformowani, że na drodze 163 w miejscowości Stramnica w rowie leży rozbity pojazd. W skodzie nikogo nie było. Pojazd najprawdopodobniej uderzył w drzewo. Ile osób poruszało się pojazdem i kto nim kierował sprawdzają policjanci. Samochód został zabrany przez pomoc drogową na policyjny parking.