Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Horror na Krzywoustego, codziennie kilku kierowców kończy jazdę na lawecie

Kilka dni temu informowaliśmy was, że na ulicy Krzywoustego, która obecnie jest przebudowywana, wykonawca miał przeprowadzić prace naprawcze jezdni. Nasi czytelnicy zaobserwowali kilku panów z taczką i ziemią wymieszaną z kamieniami, która wylądowała w dziurach. Efekt? ta mixutra po 15 minutach została rozjechana. Codziennie na tym odcinku kilku kierowców wjeżdżając w ukryte przez kałuże dziury niszczą swoje pojazdy. Policjanci w rozmowie z naszą redakcją mówią, że to już norma, codziennie odnotowanych jest tam kilka zgłoszeń uszkodzeń kół i zawieszenia w związku ze złym stanem drogi. Tak było też dziś po południu. Policjanci z ruchu drogowego zjawili się na miejscu i do czasu przyjazdu lawety kierują ruchem.

Kierowcy, którzy uszkodzą samochód po wjechaniu w dziurę w drodze, mogą ubiegać się o odszkodowanie od zarządcy drogi. Ten odcinek to droga wojewódzka 163.

 

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama