Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Interwencja na stacji benzynowej, do mężczyzny w toalecie...

Nietypowe zgłoszenie odebrali kołobrzescy strażacy w czwartek koło południa. Zostali wezwani na stację benzynową znajdującą się przy ulicy Grzybowskiej. Pracownicy stacji zaalarmowali służby bo od dłuższego czasu brakowało kontaktu z mężczyzną, który wszedł do toalety i przestał się odzywać i nie reagował na pukanie. Do akcji zadysponowano również ratowników medycznych oraz policję. Gdy strażakom udało się otworzyć drzwi zastali w środku mężczyznę, który spał. Gdy udało się go wybudzić został przebadany przez ratowników medycznych. A policjantom powiedział, że po prostu zasnął i nic nie słyszał.