Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażnicy przechwycili 2 tony tytoniu

Nielegalną fabrykę krajanki tytoniowej ujawnili i zlikwidowali 2 grudnia w powiecie chojnickim funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Funkcjonowała w jednej z tamtejszych hal magazynowych. Mundurowi zabezpieczyli urządzenia do cięcia i parowania tytoniu, przeszło 800 kilogramów krajanki tytoniowej, 1200 kilogramów wysuszonych liści tytoniu, samochód dostawczy, a także 13 tys. zł gotówki.

W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa karnego skarbowego funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu koszalińskiego. Łączna wartość przechwyconych wyrobów tytoniowych wynosi ponad 600 tys. zł.

Foto MOSG

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama