Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rowerzystka potrącona na przejeździe dla rowerów

W czwartek przed godziną 14 doszło do potrącenia rowerzystki na ulicy Myśliwskiej. Kierujący pojazdem marki dacia zjeżdżał z ronda Solidarności  i kierował się w stronę ulicy Myśliwskiej nie ustąpił on pierwszeństwa prawidłowo przejeżdżającej rowerzystce. W wyniku uderzenia około 50 - letnia kobieta została ranna w głowę. Zespół ratownictwa medycznego, który przyjechał na miejsce po wstępnym zaopatrzeniu rany zabrał ją do szpitala na badania. Kierujący był trzeźwy. Na miejscu okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Lewy pasy ruchu jest nadal wyłączony z użytkowania. Obrażenia rowerzystki zaważą o kwalifikacji zdarzenia.

To kolejne takie zdarzenie w okolicach tego ronda w ostatnich tygodniach.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama