Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wypadek dwóch pojazdów na S6 [foto]

Przed 21 w poniedziałek doszło do wypadku dwóch pojazdów na drodze S6, na wysokości miejscowości Niemierze. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Zjawili się strażacy z Charzyna, Siemyśla oraz Kołobrzegu, zadysponowano policję oraz ratowników medycznych. Drogę zabezpieczała obsługa techniczna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód dostawczy marki Iveco uderzył w tył pojazdu osobowego marki BMW. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, które opuściły pojazdy o własnych siłach przed przybyciem służb. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom biorącym udział w zdarzeniu oraz odłączeniu zasilania w pojazdach i ograniczeniu wycieków płynów eksploatacyjnych. Przyczyny zdarzenia na miejscu wyjaśnia Policja.

Jeden pasu ruchu jest zablokowany do czasu usunięcia ich przez pomoc drogową.

foto OSP Charzyno

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama