Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kumulacja na drodze, przekroczył prędkośc jeździł bez prawka

Pełniąc nadzór nad ruchem Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu korzystają z nieoznakowanego pojazdu BMW. Funkcjonariusze podczas przejeżdżania przez m. Mołtowo zauważyli pojazd osobowy, który znacznie przekraczał dopuszczalną prędkość w tym miejscu. Policjanci dokonali pomiaru i ustalili, że mężczyzna jechał o 31 km/h za szybko. Podczas kontroli ujawnili także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 46-letni kierujący został ukarany mandatem w kwocie 800 złotych za przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz skierowano wobec niego wniosek o ukaranie w związku z brakiem wymaganych uprawnień. Mężczyzna będzie musiał także ponieść koszty holowania.

info KPP Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama