Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Cofał i przejechał kobiecie po ręce, poszkodowana trafiła do szpitala

W miejscowości Wierzbka Dolna (gmina Gościno) na drodze publicznej doszło do wypadku. Według wstępnych nieoficjalnych ustaleń kierujący pojazdem marki peugoet 54- letni mężczyzna cofając, uderzył w kobietę , która się przewróciła i przejechał  jej po ręce. Na miejsce wezwano służby, z powodu braku wolnego zespołu ratownictwa medycznego na miejsce zadysponowano strażaków z Gościna i Wartkowa. Policjanci, którzy dojechali na miejsce wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Po kilku minutach dojechał zespół z ratownikami. Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowana 77 - letnia kobieta z ogólnymi potłuczeniami oraz otwartym złamaniem ramienia została przetransportowana karetką do szpitala. Oboje byli trzeźwi.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama