Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wjechała samochodem na chodnik i uderzyła w trzy osoby

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w sobotę w Ustroniu Morskim. Na zdarzenie najechali strażacy z Ustronia Morskiego, którzy jechali na gminne dożynki. To oni udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym oraz wezwali pozostałe na miejsce służby.  Ze wstępnych nieoficjalnych ustaleń wynika, że kobieta nie zapanowała nad swoim pojazdem marki opel i wjechała na chodnik w grupę dwóch osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i jednego pieszego.

Wszystkie trzy osoby wymagały pomocy medycznej. Wszyscy zostali zabrani do szpitala na badania. Sprawę wyjaśniali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

foto OSP Ustronie Morskie

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama