Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców, rekordzista wydmuchał 2 promile!

Trzeci dzień zintensyfikowanych działań Policji w walce z nietrzeźwymi kierującymi. Wczorajszy dzień przyniósł aż 5 zatrzymanych kierowców po alkoholu. Bilans wczorajszych zatrzymań pokazał, że pięciu zatrzymanym zabrakło wyobraźni i poszanowania do innych uczestników ruchu, bo pomimo spożywanego wcześniej alkoholu prowadzili samochody. Niechlubnym rekordzistą tego zestawienia był 42-letni kierujący u którego badanie wykazało aż 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nawet trzeźwy nie powinien zasiadać za kierownicę, gdyż nie posiadał uprawnień do kierowania.

Policja przypomina : Kara za prowadzenie po „pijaku” to nawet 2 lata pozbawienia wolności, dodatkowo kara grzywny, zatrzymanie uprawnień i zakaz prowadzenia pojazdów!!!
Kołobrzescy Policjanci w dalszym ciągu będą prowadzić działania zmierzające do wyeliminowania nietrzeźwych kierujących z dróg powiatu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama