Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podczas burzy drzewo spadło na budynek

Front burzowy, który w nocy przechodził nad Kołobrzegiem oszczędził nasz rejon. Z poważniejszych interwencji jakie odnotowali strażacy to powalone drzewo na budynek mieszkalny w Dygowie i linię energetyczną. Strażacy wyjeżdżali tez trzykrotnie do pompowania wody z budynków na Różanej.

Powróćmy do Dygowa, tam podczas silnego burzowego wiatru odłamał się od drzewa duży konar, który spadł tak, że mieszkająca w budynku kobieta została uwięziona i nie mogła się z niego wydostać. Konar spadł też na linię energetyczną zrywając ją. Strażacy na pogotowie energetyczne czekali ponad 2,5 godziny. Pracownicy energetyki mieli mnóstwo wezwań podczas całej nocy.

foto OSP Dygowo

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama