Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wypadek w Dygowie, pojazd uderzył w motocykl

Około godziny 20 w Dygowie doszło do wypadku drogowego. Kierujący motocyklem wraz z pasażerką zatrzymali się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić osoby stojące przed przejściem. W tym samym momencie za motocyklem jechał kierujący pojazdem dodge. Nie zatrzymał się za motocyklem, ale z impetem w motor uderzył. Kierujący motocyklem spadł z niego, a pasażerkę odrzuciło do tyłu i zsunęła się po masce auta. Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, ratowników medycznych oraz strażaków, Ci przyjechali z Dygowa i Kołobrzegu. Zespoły ratownictwa zaopiekowały się dwoma poszkodowanymi, którzy zostali zabrani do kołobrzeskiego szpitala na badania. Sprawca, został zatrzymany przez policję i przewieziony na komendę. Dopiero w środę dowiemy się co było przyczyną. Świadkowie zdarzenia mówili nam, że kierujący był bardzo pobudzony i dziwnie się zachowywał. 

 

Foto OSP Dygowo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama