Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ludzkie kości w piaskownicy. Wiemy do kogo należą...

Dziś po południu, policjanci zostali poinformowani o znajdowaniu kości wyglądających na ludzkie. Dzieci odkopały je w piaskownicy na osiedlu przy ul. Trzebiatowskiej. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze oraz technicy, którzy odkopali szczątki i je zabezpieczyli.

To już kolejne znalezisko na tym obszarze (zobacz). Wokół budynku urzędu gminy znajduje się bardzo dużo szczątków. Są one zakopane bardzo płytko i niewiele trzeba, aby je odkopać. Jeśli dzieci pokopały nieco głębiej, niż nawieziony piasek, a to się zdarza, to zapewne dokopano się do szczątków kołobrzeżan pochowanych na dawnym cmentarzu kaplicy Św. Gertrudy, która znajdowała się na Przedmieściu Geldern. Pisaliśmy o tym w naszym dziale historycznym (zobacz).

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama