Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wózek elektryczny sam ruszył, potrącił trzy kobiety i staranował stoisko

Do zdarzenia doszło w Porcie Pasażerskim. Jak mówi świadek zdarzenia, pojazd elektryczny ruszył w kierunku Skweru Mieszkowskiego bez kierowcy. Poruszał się do momentu, gdy natrafił przeszkodę, którą było stoisko handlowe, szafki elektryczne oraz krawężnik. Na trasie pojazdu elektrycznego były trzy kobiety:  40-letnia Polka ze stłuczeniami głowy i kręgosłupa, druga kobieta to 18-latka również Polka ze stłuczeniami dolnych kończyn, oraz 53-letnia obywatelka Niemiec z urazem kręgosłupa i kończyny dolnej. Pogotowie ratunkowe przewiozło kobiety do szpitala.

To zdarzenie policja zakwalifikowała jako wypadek. Na miejscu pracuje technik, a pojazd zostanie zabrany na policyjny parking. Kobieta, która wcześniej kierowała pojazdem, nie wie, dlaczego pojazd ruszył.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama