Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

Policjanci pionu kryminalnego skutecznie realizują zadania związane z poszukiwaniem, ujawnianiem i zatrzymywaniem osób unikających wymiaru sprawiedliwości. Działania funkcjonariuszy doprowadziły do kolejnych aresztowań osób poszukiwanych na podstawie wydanych listów gończych.

Pierwszym z zatrzymanych jest 32-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Mężczyzna został aresztowany z powodu posiadania substancji zabronionych. Sąd skazał go na karę ponad 2 lat pozbawienia wolności, jednak nie wykazywał on chęci stawienia się w zakładzie karnym.

Drugi z zatrzymanych to 29-latek, również poszukiwany na podstawie listu gończego. W jego przypadku poszukiwany był w związku z dokonanymi kradzieżami i miał odbyć karę 30 dni aresztu.

Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, skąd zostali przetransportowani do jednostek penitencjarnych, w których będą odbywać swoje kary.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama