Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Obywatelskie zatrzymanie w Grzybowie, kierowca sporo wydmuchał

Do tego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Grzybowie. Jak poinformowała nas oficer prasowy kołobrzeskiej komendy sierż.szt. Karolina Seemann - dwóch mężczyzn, którzy poruszali się swoim pojazdem zauważyli kierującego pojazdem marki  peugeot, który nie panował nad swoim pojazdem. Nagrali jego jazdę telefonem komórkowym i postanowili zatrzymać pojazd podejrzewając, że prowadzi go nietrzeźwy kierujący. Zajechali mu drogę i uniemożliwili dalszą jazdę. Wezwano na miejsce również patrol ruchu drogowego. Po badaniu alkomatem okazało się, że kierowca wydmuchał ponad 1,5 promila. Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Teraz jego wybrykiem zajmie się sąd, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci chwalą świadków zdarzenia za szybką i zdecydowaną reakcję oraz podkreślają, że dzięki niej sprawca nie uniknie teraz odpowiedzialności za swój wyczyn.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama