Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Nocna jazda zakończyła się na drzewie, kierowca spał w aucie...

Dwadzieścia minut przed pierwszą w nocy służby ratunkowe zostały postawione na nogi. W Gościnie na ulicy Moltowskiej kierujący samochodem marki BMW uderzył w drzewo i stracił przytomność.  Po przyjeździe na miejsce strażacy z Gościna znaleźli nieprzytomnego a raczej śpiącego młodego mężczyznę w rozbitej BMW.

Niestety kierowca tak głęboko spał, że dopiero kiedy strażacy chcieli wyciąć drzwi i dach aby ewakuować poszkodowanego z samochodu ten cudownie odzyskał przytomność i przyznał się, że spożywał alkohol oraz narkotyki. Po czym sam chciał wyjechać z rowu rozbitym autem co uniemożliwili mu policjanci.

Badanie na miejscu zdarzenia wykazało 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Na miejscu policja prowadzi czynności wyjaśniające.W działaniach brali udział strażacy z Gościna, Kołobrzegu oraz karetka z Kołobrzegu.