Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nocny wybuch na Grochowskiej, okna wyrwało z futryn

Potężny wybuch miał miejsce w czwartek w nocy na ulicy Grochowskiej. Eksplozja była tak silna, że ze ściany budynku wypadły okna wraz z ramą. W drugim pokoju pękły szyby w 3 oknach i wypadła rama okienna. Uszkodzona została także nieznacznie elewacja. Jak udało nam się ustalić, strażacy odebrali zgłoszenie około 4.15 rano. Po przyjeździe zastępów na miejsce, okazało się, że w mieszkaniu przebywa starsza kobieta. Jej nic się nie stało. Powód wybuchu był zadziwiający i może dać do myślenia. Eksplodowała… butelka suchego szamponu. A jak do tego doszło? Starszej pani było zimno i jak tłumaczyła postanowiła się dogrzać świeczką. Obok świeczki stała butelka w areozolu. W wyniku nagrzania się wybuchła. Kobieta spała przykryta pod kołdrami, była tez poniżej fali uderzeniowej. Przebadana została przez ratowników ze straży i odmówiła wezwania pogotowia. Obecnie jest pod opieką rodziny. Administracja budynku sprząta teren i zabezpiecza już okna w mieszkaniu. Do budynku ma przyjechać dziś tez nadzór budowlany. Oprócz okien nieznacznie ucierpiały zaparkowane pojazdy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama