Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pojechali do Białogardu na kradzież, mieli pecha...

Wtorkowego popołudnia na ulicy Połczyńskiej strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie zauważyli podejrzane zachowanie grupy mężczyzn na prywatnej posesji, sąsiadującej z remizą. Po krótkim czasie obserwacji terenu mężczyźni rozpoczęli kradzież felg samochodowych. Strażacy natychmiast podjęli interwencję.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się patrole policji, które zdołały zatrzymać część sprawców na gorącym uczynku.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, aspirant Kinga Plucińska-Gudełajska, poinformowała, że dwóch mężczyzn w wieku 18 i 36 lat, mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, zostało przewiezionych do policyjnego aresztu. Obecnie trwają intensywne czynności związane z udziałem zatrzymanych, a sprawa jest nadal rozwijana, istnieje możliwość kolejnych aresztowań.

foto Grzegorz Galant

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama