Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pędził 123km/h przez miasto, brawurowa jazda zakończona wysokim mandatem

Policjanci z kołobrzeskiej grypy "Speed" podczas patrolu miasta nieoznakowanym pojazdem z wideorejestratorem, zauważyli pojazd, który brawurowo przejeżdżał przez ulicę Żurawią.

Pomiar prędkości wykazał, że kierujący VW przy ograniczeniu do 70 km/h poruszał się z prędkością 123 km/h. Ponadto przekraczając dozwoloną prędkość kierujący wyprzedził inny pojazd na oznakowanym przejściu dla pieszych. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy, za swoją brawurową jazdę został także ukarany mandatami karnym na łączną kwotę 3000 złotych, a do jego konta przypisano 28 punktów karnych. W związku z popełnionymi wykroczeniami i przekroczeniem liczby punktów wobec mężczyzny zostanie wystosowany wniosek o wydanie decyzji cofającej uprawnienia do kierowania pojazdami.

Informujemy, że do sprawdzenia swoich ,,sportowych” umiejętności są przygotowane specjalne szkoły jazdy, gdzie w sposób bezpieczny i nie narażając innych użytkowników dróg możemy podnosić swoje umiejętności i realizować się jako rajdowcy - piszą w komunikacie policjanci.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama