Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Samochód wjechał w kobietę z wózkiem na pasach

Do tego zdarzenia doszło około godziny 11:40, na przejściu dla pieszych przy wjeździe do Zieleni Miejskiej na 6 Dywizji Piechoty. Od strony Zieleniewa wjechał kierujący busem. Z nieznanych dotąd przyczyn kierujący nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu i uderzył w prawidłowo przechodzącą rodzinę z dzieckiem w wózku.

Policjanci na miejscu ustalają jak doszło do wypadku, jak udało nam się dowiedzieć kierujący busem był trzeźwy. 38 letnia - mama z potłuczeniami wraz ze swoim 9 miesięcznym dzieckiem z urazem główki zabrani zostali do koszalińskiego szpitala na badania.

Na wlocie do miasta utworzyły się korki. Kierowcy zachowajcie ostrożność.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama