Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oszuści okradli 88-letniego kołobrzeżanina

Oszuści zadzwonili do mieszkańca Kołobrzegu! 88-letni mężczyzna otrzymał telefon od mężczyzny, który podawał się za policjanta, informując go, że jego córka spowodowała śmiertelny wypadek. Przestępca twierdził, że jedynym sposobem na zapewnienie córce wolności jest wpłacenie 100 tysięcy złotych. Starszy pan poinformował rozmówcę, że zgromadzi gotówkę w swoim mieszkaniu, a podszywający się pod funkcjonariusza przestępca zapowiedział, że "policyjny" kurier przyjmie ją osobiście. Dodatkowo, w tle rozmowy można było usłyszeć płaczącą kobietę, co wpłynęło na decyzję mężczyzny.

Z troski o dobro córki, mieszkaniec Kołobrzegu przekazał oszustom 70 tysięcy złotych.

Apelujemy do Państwa, jeśli mają Państwo w rodzinie starsze osoby mieszkające samotnie, aby rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa. Ostrzegajcie ich, że nigdy nie powinny wpuszczać do domu obcych osób oraz nigdy nie powinny przekazywać pieniędzy osobom, których nie znają. - apelują kołobrzescy policjanci.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama