Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dramatyczne sceny w kołobrzeskim parku, reanimowano mężczyznę

Zgłoszenie służby otrzymały przed godziną 12 w niedzielę. Około 60 - letni mężczyzna spacerował z rodziną po parku nadmorskim na tyłach galerii przy molo. Nagle przewrócił się i upadł na ziemię. Jak mówili nam na miejscu świadkowie, nikt nie potrafił udzielić pierwszej pomocy. Na miejscu po kolei zjawiały się służby ratunkowe, pierwsi reanimację podjęli kołobrzescy policjanci, po chwili dołączyli do nich kołobrzescy strażacy oraz załoga karetki. Po odpowiednim zabezpieczeniu pacjenta i cały czas prowadzonej akcji reanimacyjnej przez urządzenie do automatycznej resuscytacji przetransportowano pacjenta do karetki. Tam udało się przywrócić funkcje życiowe i natychmiast przewieziono go do kołobrzeskiego szpitala.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama