Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

39-latek posiadał narkotyki i łupy z kradzieży

Z uzyskanych informacji wynikało, że w mieszkaniu kołobrzeżanina mogą znajdować się narkotyki. W związku z tym policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu dokonali przeszukania lokalu należącego do 39-latka. Funkcjonariusze ujawnili nie tylko substancje zabronione ale też artykułu przemysłowe i narzędzia, które pochodziły z przestępstw dokonywanych na przestrzeni trzech miesięcy.

39-letni mieszkaniec Kołobrzegu odpowie przed sądem za liczne przestępstwa. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili substancje zabronione, w tym pochodne kokainy i amfetaminę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zauważyli przedmioty, które mogły pochodzić z przestępstw. Po dokonaniu ich sprawdzenia okazało się, że w lokalu były różnego rodzaju artykuły przemysłowe, budowlane i narzędzia, które pochodziły z kradzieży na terenie powiatu kołobrzeskiego. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ponad 25 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany, złożył wyjaśnienia i przyznał się do części zarzucanych mu czynów. Zarzuty jakie usłyszał dotyczyły m.in. kradzieży i posiadania narkotyków, a w związku z tym, że stawiane są w warunkach recydywy kara jaka może go spotkać to nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama