Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

35 - latek jechał pijany środkiem drogi, porzucił samochód i uciekał pieszo

Ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie miał 35-letni mężczyzna, któremu jazdę samochodem przerwali w Kołobrzegu funkcjonariusze Straży Granicznej.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia wieczorem, kiedy w trakcie patrolu pojazdem służbowym funkcjonariusze zauważyli na jednej z ulic miasta nietypowe manewry kierowcy volkswagena zmierzającego w przeciwnym kierunku. Auto jechało środkiem jezdni, a po chwili uderzyło w krawężnik chodnika, na którym byli piesi. Funkcjonariusze natychmiast zawrócili, by skontrolować kierowcę samochodu. Ten jednak zdążył oddalić się z miejsca i próbował ukryć za jednym z pobliskich budynków. Na niewiele się to jednak zdało, bo już po chwili funkcjonariusze byli przy mężczyźnie. Z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu, kierowcę zbadano alkomatem. Okazało się, że 35-letni mieszkaniec Kołobrzegu miał ponad 1,76 promila. Otrzymał wezwanie do stawiennictwa w kołobrzeskiej Policji, która zgodnie z właściwością będzie prowadzić dalsze postępowanie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama