Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ukradł piwo, wpadł... był poszukiwany

Pracownik ochrony zgłosił dyżurnemu kołobrzeskiej jednostki ujęcie młodego mężczyzny, który dokonał kradzieży w jednym z dużych sklepów spożywczych. Łupem 21 - latka padły dwie butelki piwa, którego cena nie przekraczała 6 złotych. Na miejsce interwencji udał się patrol prewencji, który zazwyczaj kończy takie spotkanie nałożeniem na osobę mandatu karnego lub skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu. W tym przypadku mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 500 złotych, jednak to najmniejsza niedogodność jaka go spotkała. Policjanci po sprawdzeniu 21-latka w policyjnych systemach ujawnili, że jest poszukiwany na podstawie nakazu sądu w celu zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przetransportowanych do aresztu śledczego gdzie będzie odbywał zasądzoną karę. 21-latek był poszukiwany z uwagi na dopuszczenie się kradzieży z włamaniem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama