Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Audi wypadło z drogi i dachowało, kierowcę trzeba było wycinać z pojazdu

Do zdarzenia doszło dziś w nocy. Około 4 rano służby zostały powiadomione o wypadku do którego doszło na drodze DK11 Kołobrzeg - Ustronie Morskie. Na wysokości mostku w Bagiczu kierujący 24- letni mężczyzna, stracił prawdopodobnie panowanie nad swoim pojazdem marki audi i wypadł z drogi. Pojazd dachował. Gdy na miejscu zjawili się strażacy z Ustronia Morskiego i Kołobrzegu okazało się, że kierowca jest zakleszczony w  pojeździe i aby go wydobyć niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego. Podczas rozcinania karoserii auto się zapaliło, ale zostało szybko ugaszone. Mężczyznę w ciężkim stanie przewieziono do kołobrzeskiego szpitala. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Policja pracuje na miejscu wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji wkrótce.

foto OSP Ustronie Morskie

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama