Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących

W czwartek rano odbyła się policyjna akcja "Trzeźwy poranek". Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Kołobrzegu sprawdzali trzeźwość kierujących. Na ulicy 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu zatrzymali pojazd marki BMW, podczas kontroli od kierującego wyczuli silną woń alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 45-latek ma w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. W kilka minut od pierwszej kontroli zatrzymali kierującego pojazdem marki VW, który również był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że mężczyzna ma prawie pół promila alkoholu w organizmie.

Prawo jazdy obu mężczyzn zostało zatrzymane. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem, gdzie grozić im może kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama