Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży już następnego dnia

Chęć szybkiego zarobku była powodem dla którego dwóch mężczyzn zdecydowało się na kradzież z włamaniem. Dzięki wysiłkom funkcjonariuszy prewencji złodzieje nie zarobili na skradzionym mieniu i już usłyszeli zarzuty.
Jak informuje kołobrzeska policja, do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 listopada. Dwóch mężczyzn w wieku 28 i 45 lat włamali się na pobliskie ogródki działkowe, wybijając szybę w jednej z altan dostali się do środka. Z pomieszczenia ukradli elektronarzędzia o wartości około pięciuset złotych.
Nazajutrz poinformowani o zdarzeniu policjanci prewencji wytypowali dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym przestępstwem. W miejscu przebywania jednego z nich ujawnili skradzione mienie. Obaj zostali zatrzymani i podczas przesłuchania przyznali, że skradzione fanty chcieli po prostu szybko sprzedać. Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, za który kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama