Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Strażnicy graniczni zatrzymali poszukiwanego za przestępstwo

Poszukiwanego 44-letniego mężczyznę zatrzymali 15 listopada w Mielnie patrolujący ulice miasta funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. 

Dane mieszkańca powiatu koszalińskiego znajdowały się w Krajowym Systemie Informacyjnym Policji. Poszukiwał go Sąd Rejonowy w Koszalinie, ponieważ ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Po potwierdzeniu aktualności wpisu funkcjonariusze zatrzymali 44-latka. Mężczyzna został doprowadzony do Placówki SG w Kołobrzegu celem sporządzenia dokumentacji procesowej i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Dziś zatrzymany trafił do aresztu. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama