4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Strażnicy graniczni zatrzymali poszukiwanego za przestępstwo

Poszukiwanego 44-letniego mężczyznę zatrzymali 15 listopada w Mielnie patrolujący ulice miasta funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu.

Dane mieszkańca powiatu koszalińskiego znajdowały się w Krajowym Systemie Informacyjnym Policji. Poszukiwał go Sąd Rejonowy w Koszalinie, ponieważ ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Po potwierdzeniu aktualności wpisu funkcjonariusze zatrzymali 44-latka. Mężczyzna został doprowadzony do Placówki SG w Kołobrzegu celem sporządzenia dokumentacji procesowej i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Dziś zatrzymany trafił do aresztu.