Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierująca pojazdem  potrąciła 12-latka na pasach, zatrzymano jej prawo jazdy

Aktualizacja artykułu 18:15

Do potrącenia na pasach doszło dziś przed godziną 16 na ulicy Starynowskiej. Kierująca pojazdem marki renault potrąciła przechodzącego z rowerem na przejściu dla pieszych 12 - latka. W wyniku  zderzenia się z pojazdem chłopiec upadł rower, który przewrócił się na idącą obok dziewczynkę.  Na miejsce wezwano policję i ratowników medycznych. Na szczęście żadnemu z dzieci nic się nie stało, zostały one trochę poobijane. Przebadano je w karetce. Kierującej za rażące wykroczenie w ruchu drogowym, czyli nie ustąpienie pierwszeństwa na przejściu dla pieszych zatrzymano prawo jazdy i skierowano wniosek do sądu. - informuje kołobrzeska policja.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama