Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Z Bałtyku ratownicy morscy wyciągneli ciało

W niedzielę około godziny 12, ratownicy z Brzegowej Stacji Ratownictwa z Kołobrzegu zostali poinformowali o dryfującym ciele na morzu na wysokości Mrzeżyna. O zdarzeniu poinformowała ratowników załoga łodzi patrolowej Straży Granicznej. Do akcji wyruszyła łódź ratunkowa R18 oraz pojazd ratowniczy STAR. Ciało zostało podjęte na łódkę i przetransportowane na brzeg do portu w Mrzeżynie. Jak udało nam się ustalić było to ciało mężczyzny. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury. Kim był mężczyzna i w jaki sposób znalazł się w wodzie wyjaśni postępowanie.

foto SAR Paweł Depta

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama