Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci uratowali mężczyznę: chciał sikać, ale wpadł do kanału

Około godz. 15.30 patrol policji przejeżdżający przez most na ul. Młyńskiej zauważył mężczyznę, który próbował oddać mocz do Kanału Drzewnego. Niestety, to nie był albo dobry dzień dla poszkodowanego, albo jednak zbyt duża ilość wypitego trunku dała o sobie znać. Na oczach funkcjonariuszy mężczyzna stracił równowagę i wpadł do Kanału Drzewnego na wysokości marketu "Kaufland". Policjanci natychmiast ruszyli na pomoc, wskoczyli do kanału i wyciągnęli rannego człowieka z wody. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, gdyż w wyniku upadku poszkodowany doznał urazu głowy. Był też wychłodzony. Przetransportowano go do kołobrzeskiego szpitala.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama