Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jechał na rowerze i stracił przytomność, trwa reanimacja

Starszy mężczyzna jechał rowerem po chodniku na ulicy Solnej na wysokości stadionu od strony torów, nagle zaczął tracić panowanie nad rowerem i się przewrócił na ulicę. Gdy zauważyli to pierwsi świadkowie ruszyli na pomoc, okazało się, że mężczyzna nie oddycha. Wezwano służby ratunkowe i świadkowie jako pierwsi rozpoczęli reanimację. Na miejscu ruchem kierowali funkcjonariusze Straży Granicznej. Ratownicy medyczni gdy tylko dojechali zmienili się ze świadkami i rozpoczęli trwającą ponad 20 min walkę o życie człowieka. Wspierali ich zarówno policjanci jak i strażacy z kołobrzeskiej jednostki.

Aktualizacja:

Jak udało nam się ustalić, rowerzyście udało się przywrócić funkcje życiowe, został właśnie przewieziony do kołobrzeskiego szpitala. Ruch na ulicy Solnej przy stadionie przywrócono.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama