5 grudnia 2022    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
5 grudnia 2022
    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Kolizja VW z barierkami na S6

Po godzinie 11 doszło do kolizji na remontowanym odcinku drogi S6 w okolicach Jarkowa na 69 kilometrze w kierunku Koszalina. Kierujący oświadczył na miejscu, że oślepiło go słońce i nie zauważył pachołków oddzielających jezdnię i wjechał w nie.  Jeden z pachołków uderzył w przednią szybę VW i wtedy kierujący stracił całkowicie panowanie nad pojazdem. Kierującemu nic się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej. Na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy z OSP Rymań oraz jeden zastęp z Kołobrzegu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Obsługa techniczna drogi zabezpieczyła miejsce kolizji.

foto. OSP Rymań