Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

5 grudnia 2022    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
5 grudnia 2022    
    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolizja VW z barierkami na S6

Po godzinie 11 doszło do kolizji na remontowanym odcinku drogi S6 w okolicach Jarkowa na 69 kilometrze w kierunku Koszalina. Kierujący oświadczył na miejscu, że oślepiło go słońce i nie zauważył pachołków oddzielających jezdnię i wjechał w nie.  Jeden z pachołków uderzył w przednią szybę VW i wtedy kierujący stracił całkowicie panowanie nad pojazdem. Kierującemu nic się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej. Na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy z OSP Rymań oraz jeden zastęp z Kołobrzegu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Obsługa techniczna drogi zabezpieczyła miejsce kolizji.

foto. OSP Rymań

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama