Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Włamała się do baru i go okradła. Teraz grozi jej do 10 lat więzienia

Jak informuje kołobrzeska policja w miniony weekend, w Kołobrzegu doszło do włamania. Nieznany sprawca otwierając okiennice wszedł do lokalu gastronomicznego i ze znajdującej się wewnątrz kasy ukradł 500 złotych, po czym uciekł. Wszystko to zarejestrowały zainstalowane wewnątrz kamery monitoringu. Następnego dnia właściciel baru zgłosił zajście na policję informując o swoich podejrzeniach, co do sprawcy kradzieży.

Policjanci referatu dochodzeniowo-śledczego skupili swoje działania na szybkim zatrzymaniu sprawcy. Dzięki swojej pracy dotarli do miejsca czasowego zamieszkania domniemanej sprawczyni i ustalili gdzie obecnie kobieta pracuje. W kilka godzin od zgłoszenia zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali 31-latkę.
Kobieta posturą i wyglądem przypominała osobę z nagrania. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz za przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama