5 grudnia 2022    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
5 grudnia 2022
    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Stracił panowanie nad pojazdem i dachował

W godzinach porannych około 6 na drodze D11 na wysokości miejscowości Podczele doszło do dachowania pojazdu osobowego. Młody 19 - letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł do rowu. Na miejscu zjawiła się policja, 2 zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście kierującemu nic się nie stało, jechał sam i był trzeźwy. Policjanci nałożyli na niego 1100 złotowy mandat.