Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolizja w Niekaninie, jeden pojazd wylądował w rowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś na drodze 163 w miejscowości Niekanin. Wyjeżdżający z parkingu sklepu Dino kierujący pojazdem marki jeep nie zachował ostrożności oraz nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej w kierunku Kołobrzegu kobiety kierującej pojazdem marki renault. W wyniku zderzenia jeep wylądował po prawej stronie w rowie. Zarówno kierująca poszkodowana jak i sprawca zostali na miejscu przebadani przez medyków. Nie wymagali oni hospitalizacji. Do zdarzenia zadysponowano również strażaków oraz policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Kierujący pojazdem marki jeep ma na swoim koncie inne zdarzenie o którym pisaliśmy w zeszłym roku tutaj. Dziś policjanci odebrali mu uprawnienia do kierowania pojazdem. Po kilkunastu minutach droga była ponownie przejezdna.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama