Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy już szczegóły interwencji policji z użyciem broni

O nocnej akcji policji z użyciem broni mogliście przeczytać rano na naszym portalu (tutaj). Śledztwo prowadzi prokuratura w Kołobrzegu oraz Biuro Spraw Wewnętrznych. Jak powiedziała naszej redakcji prokurator Iwona Pluta, policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie na ulicy Mazowieckiej, niedaleko osiedla Bajkowego. Po przybyciu na miejsce, policjanci zastali agresywnie zachowującego się mężczyznę. Podczas legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany. Zaczął się on wyrywać policjantom, wezwano więc na pomoc posiłki. W międzyczasie poszukiwany rozpoczął ucieczkę w kierunku terenów zielonych znajdujących się po drugiej stronie osiedla. Policjanci najpierw oddali kilka strzałów ostrzegawczych, następnie skierowali broń w stronę uciekiniera. Jedna z kul raniła go. Został on przewieziony do szpitala, ale jego życiu i zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Trwa wyjaśnianie sprawy, na miejscu pracowali policyjni technicy, którzy zabezpieczali ślady. Broń policjantów została zabezpieczona do badań.

 foto: archiwum 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama