5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

34 - letni paser zatrzymany przez policję. Grozi mu 5 lat odsiadki

Kryminalni z kołobrzeskiej komendy zatrzymali mieszkańca miasta. 34 - latek był wskazywany jako sprawca przywłaszczenia elektronarzędzi o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna był podejrzany do innej sprawy dotyczącej kradzieży w jednym z kołobrzeskich sklepów, gdzie miał pomagać w zdobyciu mienia uzyskanego przy pomocy przestępstwa – agregatu prądotwórczego, który został odzyskany. 34-latkowi postawiono już dwa zarzutu dotyczące paserstwa i przywłaszczenia. W związku z tym będzie odpowiadał przed sądem, gdzie wymierzona kara może sięgać nawet 5 lat pozbawienia wolności.