Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Dygowie spłonęły garaże. W jednym był samochód

Kilka minut po północy dyżurny kołobrzeskiej straży odebrał telefon o palących się dwóch  garażach w miejscowości Dygowo. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy ochotników z Dygowa oraz jeden zastęp z Kołobrzegu. Ugaszenie pożaru do łatwych nie należało, wewnątrz strażacy ujawnili pojazd osobowy, który spłonął doszczętnie, oraz spalone wyposażenie i inne elektronarzędzia. Zauważono też butlę gazową, udało się ją wyciągnąć i schłodzić. Po opanowaniu ognia wydobyto na zewnątrz spalone auto i dokładnie je dogaszono. Na zakończenie działań usunięto zniszczone przez ogień narzędzia i wyposażenie garaży. 

Na tą chwilę nie wiadomo co mogło być przyczyną pożaru. Oba pomieszczenia nie były wyposażone w instalację elektryczną. Na miejscu okoliczności wyjaśniał również obecny patrol policji. Nie wykluczone jest podpalenie.

foto Osp Dygowo

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama