Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nietrzeźwa kierująca spowodowała wypadek, jedna osoba trafiła do szpitala

Do zderzenia się dwóch pojazdów doszło dziś popołudniu na ulicy Świętego Wojciecha. Kierująca pojazdem marki BMW nie zasygnalizowała manewru skrętu i zderzyła się z jadącym prawidłowo kierującym pojazdem marki honda. W wyniku zderzenia poszkodowana została pasażerka hondy. Została ona przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do kołobrzeskiego szpitala na badania. Na miejscu interweniowali również strażacy z kołobrzeskiej jednostki i policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Jak udało nam się ustalić 37 - letnia  sprawczyni wypadku wydmuchała prawie dwa promile. Została zabrana do szpitala na pobranie krwi.

Pojazd sprawczyni został odholowany na policyjny parking.

W tym miejscu występują jeszcze utrudnienia w ruchu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama