26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Cofając uderzyła w latarnię, która przewróciła się na ulicę

W czwartek koło godziny 11 na ulicy  Okopowej kierująca renault podczas manewru cofania z parkingu uderzyła w latarnię uliczną. W wyniku uderzenia słup oświetleniowy przewrócił się na ulicę. Pracujący przy szkole podstawowej robotnicy przenieśli lampę z ulicy na chodnik, aby nie blokowała ona ruchu. Pojazd przy uderzeniu nie został uszkodzony. Jak mówili na miejscu świadkowie latarnia już wcześniej była uszkodzona i przechylona, a niewielkie uderzenie spowodowało jej upadek. Miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu pracowników firmy energetycznej zabezpieczała policja. Kierująca otrzymała mandat.