Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

7 października 2022    |    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin
7 października 2022    
    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Stawił się na przesłuchanie w sprawie jazdy bez prawka... po czym wsiadł i odjechał

Niecodzienne zdarzenie odnotowali policjanci z posterunku policji w Rymaniu. Na przesłuchanie stawił się tam 24 latek, mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego. Mężczyznę wezwano w związku jego niedawną kontrolą drogową, podczas której policjanci ujawnili, że kieruje pojazdem bez uprawnień. Kierujący złożył wyjaśnienia i wyszedł wsiadając do swojego niedaleko zaparkowanego pojazdu i ruszył. Widzący to przez okno policjanci wybiegli za nim, wsiedli do radiowozu i ruszyli w pościg.

Mężczyznę po chwili zatrzymano do kontroli. W związku z popełnieniem kolejny raz wykroczenia z art. 94 KW dotyczącego prowadzenia pojazdu bez uprawnień skierowano przeciw niemu wniosek o ukaranie do sądu. Dodatkowo mężczyzna musi pokryć koszty holowania pojazdu którym się poruszał. Konsekwencjami jakich może się spodziewać jest wysoka grzywna i nawet kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama