Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022    
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci zatrzymali motocyklistę pod wpływem i bez uprawnień

Policjanci z kołobrzeskiej drogówki podczas patrolu w Gościnie nieoznakowanym pojazdem zauważyli motocyklistę poruszającego się bez tablicy rejestracyjnej. Kierujący został zatrzymany do kontroli, gdy tylko motocyklista zdjął kask policjanci wyczuli silną woń alkoholu. 39 - latek został przebadany na zawartość alkoholu we krwi i wydmuchał 1,4 promila.

Motocykl, którym poruszał się mężczyzna nie posiadał wymaganych badań technicznych ani ubezpieczenia OC. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych ujawniono, że mężczyzna nie ma żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

Kierującemu, za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi wysoka kara grzywny, zakaz sądowy, a nawet kara pozbawienia wolności do 2 lat. Za pozostałe naruszenia przepisów prawa wobec 39-latka skierowano wniosek o ukaranie do kołobrzeskiego sądu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama