Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

7 października 2022    |    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin
7 października 2022    
    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Piesza potrącona na pasach na Jana Pawła - kierowca pod wpływem narkotyków

W poniedziałkowy poranek około 9.30 doszło do potrącenia pieszej, która przechodziła przez przejście dla pieszych na Alei Jana Pawła. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem VW na kartuskich nr rejestracyjnych nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która schodziła już z oznakowanego przejścia. Pojazd uderzył kobietę tak mocno, że ta rozbiła głową przednią szybę. Ranna kobieta z urazem głowy została przetransportowana przez karetkę pogotowia do szpitala. Jak powiedzieli nam świadkowie piesza była w takim szoku, że chciała iść dalej. Kierujący jechał z rodziną, był trzeźwy.

Aktualizacja : Jak udało nam się ustalić u kierującego nie wykryto alkoholu w organizmie, ale testy wykazały, że był pod wpływem środków odurzających. Został skuty kajdankami i przewieziony na kołobrzeską komendę. W szpitalu nadal trwają badania kobiety.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama